Rajhradské pálení čarodějnic 2018

I letos pořádáme již v tradiční lokalitě u Staré pily Rajhradské pálení čarodějnic. Akce je určena pro širokou veřejnost. Bližší informace budou postupně zveřejňovány.

ohlédnutí za minulými ročníky:

Hasiči uklízí Rajhrad 2018

Stejně jako v minulých letech budeme s mladými hasiči uklízet část území města Rajhradu.

Úklid Rajhradu 2017

Rajhradské pálení čarodějnic 2017

Rádi bychom Vás opět pozvali na již tradiční Rajhradské pálení čarodějnic v sobotu 29. dubna u Staré pily. Letošní ročník bude nabízet opět super zábavu pro děti. Hravé soutěžení o sladkosti na různých čarodějnických stanovištích. Promenáda masek s vyhodnocením tří nejhezčích a nejdůmyslněji vytvořených masek. Soutěže o hodnotné ceny. Nově se můžete také těšit na ukázku činnosti našich mladých hasičů při zásahu – zdolání hořícího kostela. Během celého odpoledne bude probíhat malování na obličej a bohatý historicky laděný doprovodný program. Stejně jako v minulých letech budeme mít pro prvních 200 registrovaných dětí špekáček zdarma.

Hasiči uklízí Rajhrad 2017

Stejně jako minulý rok se náš sbor zúčastní celorepublikové úklidové akce Ukliďme Česko. Bude se jednat o úklid v Rajhradě v okolí Benediktinského kláštera a vedlejšího ramene řeky Svratky (pod Pitrovým mostem, atd.). Akce se bude konat 8. 4. 2017

Úklid Rajhradu 2016