Hasiči uklízí Rajhrad 2021

Členové hasičského sboru Rajhrad a jejich rodinní příslušníci se zúčastnili akce Ukliďme Česko. Letos se nejednalo o hromadnou akci. Naplánovali jsme jednotlivé trasy, které absolvovali účastníci v rámci svých rodin.
Zaměřili jsme se na úklid rajhradského nádraží a okolí řeky za splavem (bylo zde naplaveno mnoho odpadu). Celkem jsme sesbírali 25 pytlů odpadu, z nichž se několik podařilo vytřídit.

Rajhradské pálení čarodějnic 2019

Hasičský sbor Rajhrad s podporou města pořádá 4. 5. již šestý ročník tradiční rodinné akce. Pro děti budou připravena čarodějnická stanoviště, kde mohou soutěžit o hodnotné ceny. Po splnění získá každé dítě špekáček zdarma. Samozřejmostí je také soutěž Miss čarodějnice (pro ty nejmenší i dospělé). Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si hasičskou výjezdovou techniku, poslechnout kapelu Evelína a mnoho dalšího. Celá akce vyvrcholí zapálením vatry s čarodějnicí, avšak tím to zdaleka nekončí! Těšíme se na Vás.


Hasiči uklízí Rajhrad 2019

Členové Hasičského sboru Rajhrad společně s mladými hasiči a jejich rodiči budou v sobotu 6. dubna 2019 uklízet. Úklid je zařazen do celorepublikové úklidové akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Sraz účastníků před hasičkou – Městečko 29, Rajhrad v 8:00. S sebou si vezměte pracovní rukavice a pevnou obuv. Konec předpokládáme kolem poledne. Po splnění trasy bude na účastníky čekat občerstvení. město Rajhrad.

Rajhradské pálení čarodějnic 2018

I letos pořádáme již v tradiční lokalitě u Staré pily Rajhradské pálení čarodějnic. Akce je určena pro širokou veřejnost. Bližší informace budou postupně zveřejňovány.

ohlédnutí za minulými ročníky:

2017

2016

2015


Hasiči uklízí Rajhrad 2018

Stejně jako v minulých letech budeme s mladými hasiči uklízet část území města Rajhradu.

Úklid Rajhradu 2017

Rajhradské pálení čarodějnic 2017

Rádi bychom Vás opět pozvali na již tradiční Rajhradské pálení čarodějnic v sobotu 29. dubna u Staré pily. Letošní ročník bude nabízet opět super zábavu pro děti. Hravé soutěžení o sladkosti na různých čarodějnických stanovištích. Promenáda masek s vyhodnocením tří nejhezčích a nejdůmyslněji vytvořených masek. Soutěže o hodnotné ceny. Nově se můžete také těšit na ukázku činnosti našich mladých hasičů při zásahu – zdolání hořícího kostela. Během celého odpoledne bude probíhat malování na obličej a bohatý historicky laděný doprovodný program. Stejně jako v minulých letech budeme mít pro prvních 200 registrovaných dětí špekáček zdarma.


Hasiči uklízí Rajhrad 2017

Stejně jako minulý rok se náš sbor zúčastní celorepublikové úklidové akce Ukliďme Česko. Bude se jednat o úklid v Rajhradě v okolí Benediktinského kláštera a vedlejšího ramene řeky Svratky (pod Pitrovým mostem, atd.). Akce se bude konat 8. 4. 2017

Úklid Rajhradu 2016
Úklid Rajhradu 2016