Akce

Rajhradské pálení čarodějnic 2019

Hasičský sbor Rajhrad s podporou města pořádá 4. 5. již šestý ročník tradiční rodinné akce. Pro děti budou připravena čarodějnická stanoviště, kde mohou soutěžit o hodnotné ceny. Po splnění získá každé dítě špekáček zdarma. Samozřejmostí je také soutěž Miss čarodějnice (pro ty nejmenší i dospělé). Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si hasičskou výjezdovou techniku, poslechnout kapelu Evelína a mnoho dalšího. Celá akce vyvrcholí zapálením vatry s čarodějnicí, avšak tím to zdaleka nekončí! Těšíme se na Vás.

 Hasiči uklízí Rajhrad 2019

Členové Hasičského sboru Rajhrad společně s mladými hasiči a jejich rodiči budou v sobotu 6. dubna 2019 uklízet. Úklid je zařazen do celorepublikové úklidové akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Sraz účastníků před hasičkou – Městečko 29, Rajhrad v 8:00. S sebou si vezměte pracovní rukavice a pevnou obuv. Konec předpokládáme kolem poledne. Po splnění trasy bude na účastníky čekat občerstvení. město Rajhrad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rajhradské pálení čarodějnic 2018

I letos pořádáme již v tradiční lokalitě u Staré pily Rajhradské pálení čarodějnic. Akce je určena pro širokou veřejnost. Bližší informace budou postupně zveřejňovány.

ohlédnutí za minulými ročníky:

2017

2016

2015

 

 Hasiči uklízí Rajhrad 2018

Stejně jako v minulých letech budeme s mladými hasiči uklízet část území města Rajhradu.

 

Úklid Rajhradu 2017Rajhradské pálení čarodějnic 2017

Rádi bychom Vás opět pozvali na již tradiční Rajhradské pálení čarodějnic v sobotu 29. dubna u Staré pily. Letošní ročník bude nabízet opět super zábavu pro děti. Hravé soutěžení o sladkosti na různých čarodějnických stanovištích. Promenáda masek s vyhodnocením tří nejhezčích a nejdůmyslněji vytvořených masek. Soutěže o hodnotné ceny. Nově se můžete také těšit na ukázku činnosti našich mladých hasičů při zásahu – zdolání hořícího kostela. Během celého odpoledne bude probíhat malování na obličej a bohatý historicky laděný doprovodný program. Stejně jako v minulých letech budeme mít pro prvních 200 registrovaných dětí špekáček zdarma.Hasiči uklízí Rajhrad 2017

Stejně jako minulý rok se náš sbor zúčastní celorepublikové úklidové akce Ukliďme Česko. Bude se jednat o úklid v Rajhradě v okolí Benediktinského kláštera a vedlejšího ramene řeky Svratky (pod Pitrovým mostem, atd.). Akce se bude konat 8. 4. 2017

Úklid Rajhradu 2016
Úklid Rajhradu 2016